Loading…

Luani apo tigri, ja kush është kafsha më e fortë e xhunglës (Video)

  • 05/05/2017 | 20:33

Luani apo tigri, ja kush është kafsha më e fortë e xhunglës (Video)

Lufta për mbretin e xhunglës është gjithmonë e shprehur shumë!

Edhe pse Luani konsiderohet i tillë, edhe tigri nuk qëndron pas përsa i përket forcës dhe trimërisë në xhungël.

Por çfarë ndodh nëse këto dy kafshë do të përballeshin me njëra-tjetrën, shihni videon.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=158&v=0UsM4CnYp5I

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë