Loading…
Luani iu hyn turistëve në makinë, shikoni reagimin e tyre
  • 06/09/2018 | 20:00

Luani iu hyn turistëve në makinë, shikoni reagimin e tyre

Një luan papritur iu ka hyrë në makinë disa turistëve.


Ky luan ka vendosur të jetë instruktori i udhëtimit të ditës, shkruan dailymail, transmeton gazetametro.net

Kur luani vë re grupin e turistëve, ai menjëherë vrapon dhe i jap vozitësit një përqafim dhe duke ia marrë vendin në ulësen e tij.

Luani e kupton se nuk di të vozis, dhe vendos t’u jap udhëtarëve një përqafim.

Ever wonder what it feels like to hug a lion?😍

Ever wonder what it feels like to hug a lion?😍

Posted by Daily Mail on Thursday, 6 September 2018

Udhëtarët nuk duken të jenë të brengosur dhe me kënaqësi i japin shumë ledhatime. Por, luani është aq i madh, sa i shtyen të gjithë të dalin jashtë xhipit.

Vozitësi në fund ia del ta lë luanin jashtë, për të vazhduar rrugën e tyre. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë