Loading…

‘Lufta’ mes peshkatarit dhe peshkaqenit (Video)

  • 17/05/2017 | 20:46

‘Lufta’ mes peshkatarit dhe peshkaqenit (Video)

Një burrë ishte duke peshkuar në bregun e Post Pirie në Australi kur u shfaq një peshkaqen dhe tentoi që të merrte të gjithë rrjetën e tij të peshkimit.

Djali i peshkatarit, Nic Wilks ka filmuar momentin kur babai i tij duhet të luftonte me peshkaqenin që të tërhiqte rrjetën.

Kur vuri re se ishte mishngrënës, ai bërtit ‘Jesus’ dhe vazhdoi të kujdesej për punën e tij. Në fund ia doli që të merrte rrjetën dhe të largonte peshkaqenin, pa pësuar asnjë dëm.

https://www.youtube.com/watch?v=pPdWAFOWvtk

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë