Loading…

Lufta për titull dhe mbijetesë, 3 ndeshje interesante në Superligën e Kosovës

  • 01/05/2021 | 10:14

Lufta për titull dhe mbijetesë, 3 ndeshje interesante në Superligën e Kosovës

Xhiroja e 32-të e Superligës së Kosovës do të fillojë me 3 ndeshje interesante.


Vëmendje më të madhe në ditën e sotme pritet të ketë ndeshja mes Dritës dhe Feronikeli, e cila zhvillohet në stadiumin “Selami Osmani – Bezi” në Gjilan.

Arbëria po kërkon që të mbesë në ligë dhe sot do të ketë një test të vështirë para vetes, kur do të mirëpres skuadrën e Ismet Munishit, Gjilanin, në shtëpi.

Në anën tjetër, ndeshja tjetër që do të luhet ditën e sotme është ajo mes Trepçës 89′ dhe FC Besës, e cila ishte befasia e javës së kaluar duke barazuar me Dritën 1-1.

Të gjitha ndeshjet luhen në orar të njëjtë, nga 15:00.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë