Loading…

“Luftë” me thika në Saraj, theret për vdekje një djalosh i ri (Video)

  • 15/04/2017 | 18:14

“Luftë” me thika në Saraj, theret për vdekje një djalosh i ri (Video)

Një djalë i moshës së re është vrarë në hyrje të Matkës pasi është therë me thikë, pas një përleshje mes disa të rinjve, njofton TV21.

Arsyeja e zënkës ende nuk dihet. Sipas Policisë i ndjeri është nga Saraj por japin më shumë informacione, pasi siç thonë janë duke hetuar rastin. Në vend ngjarje menjëherë ka arritur ndihma e shpjet, ndërsa të pranishëm janë edhe njësitet e alfës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë