Loading…
Luis Enrique publikon listën e Spanjës, e rikthen në kombëtare yllin e Barcelonës
  • 08/11/2018 | 13:46

Luis Enrique publikon listën e Spanjës, e rikthen në kombëtare yllin e Barcelonës

Luis Enrique e ka rikthyer në kombëtare mbrojtësin e Barcelonës, Jordi Alban


Spanja do t’i zhvillojë dy ndeshje në javën e ardhshme, kundër Kroacisë në Ligën e Kombeve si dhe miqësoren me Bosnjën, transmeton GazetaMetro.

Trajneri i ‘Stuhisë së Kuqe’, Luis Enrique ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për këto dy takime.

Risi e listës së publikuar është se për këto ndeshje është ftuar edhe Jordi Alba. Mbrojtësi i Barcelonës nuk ishte ftuar në ndeshjet e kaluara nga Enrique.

Në foton e mëposhtme mund ta shihni listën e plotë të Spanjës për ndeshjet me Kroacinë dhe Bosnjën. /GazetaMetro/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë