Loading…

Luiz Ejllit po i zbehet fama, këngëtarit i vendosin datë skandence

  • 16/09/2023 | 15:12

Luiz Ejllit po i zbehet fama, këngëtarit i vendosin datë skandence

Luiz Ejlli u bë shumë shpejt një nga personazhet më të dashur për publikun, pas hyrjes së tij në Big Brother Vip.


Edhe pse spektakli ka mbaruar që në maj, popullariteti i tij vijon të jetë i njëjtë.Së fundmi, ai ka publikuar një foto në Instagram nga një lokal ku po konsumon kafe.

Lokali ka personalizuar biskotat me emrin e këngëtarit.

“Luiz Ejlli lind, nuk bëhesh”, shkruhet mbi biskotë.

Por Luizi ka një pakënaqësi, pasi “i kanë vendosur datë skadence”, që nënkupton se mbase fama e tij do të zbehet.

“Nuk më pëlqen sepse i kanë vendosur datë skadence”, shkruan këngëtari krahas fotos.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë