Loading…

Luizi dhe Kiara shkojnë në suitë, aty ku do flenë deri të martën

  • 19/03/2023 | 11:11

Luizi dhe Kiara shkojnë në suitë, aty ku do flenë deri të martën

Kiara dhe Luizi shkuan në suitën e përgatitur nga Vëllai i Madh, aty ku do flenë deri të martën.


Ata u surprizuan nga ambienti i bukur, ndërsa nuk munguan as batutat mes çiftit.

Ishte Kiara ajo që e kërkoi suitën nga Vëllai i Madh, si një prej fituesve të sfidës së imitimeve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë