Loading…

Luizi dhe Olta bashkë në një film, zbulohet roli që do të luajnë

  • 23/05/2023 | 09:28

Luizi dhe Olta bashkë në një film, zbulohet roli që do të luajnë

Luizi dhe Olta kanë projekte së bashku pas daljes nga Big Brother. Ata do t’i shohim si aktorë të një filmi.


“Kryefjala.com” bën të ditur se dyshja do të luajnë rolin si burrë dhe grua.

Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, ku protagonistët kryesorë do të jenë dyshja Luiz-Olta.

Kimia e tyre u pa në Big Brother, kështu që është e sigurt që do të jetë interesante edhe në film.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë