Loading…

Luizi është sëmurë, banorët i qëndrojnë pranë

  • 29/01/2023 | 19:11

Luizi është sëmurë, banorët i qëndrojnë pranë

Pas përfundimit të ‘Prime’, Luizi u shtri në krevat pasi nuk ndihej mirë.


Kiara shkoi aty ta pyeste se çfarë e shqetësonte, por Luizi thjesht i tha që nuk ndihet mirë.

Armaldo nga ana tjetër, tha se Luizi po tallet sepse atë nuk e gjenë gjë.

Edhe Efi ishte një tjetër banore që i ndenji mbi kokë Luizit dhe u interesua për shëndetin e tij.

 

View this post on Instagram
Meta-calculator.com) 5px; flex-grow: 0; margin-right: 14px; margin-left: 2px;”>

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë