Loading…

Luizi i kërkon falje Oltës, ajo e përqafon

  • 15/03/2023 | 19:08

Luizi i kërkon falje Oltës, ajo e përqafon

Teksa ka folur me Luizin, Olta është përlotur.


Luizi i ka kërkuar falje dhe është shprehur se ai nuk donte ta bënte të ndihej keq ose ta ulte.

Ai i kërkoi të mos ndihej keq nga fjalët që ata i përdorin në lojë.

Luizi shtoi se nuk ndihet mirë dhe nuk ka kënaqësi nëse ajo ose dikush tjetër qan.

Olta shprehu dëshirën që të jenë bashkë në finale.

Në fund të bisedës Olta i kërkoi Luizit një përqafim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë