Loading…

Luizi i lë banorët pa fjalë, zbulon sekretin e produksionit

  • 25/01/2023 | 22:55

Luizi i lë banorët pa fjalë, zbulon sekretin e produksionit

Luiz Ejlli ka zbuluar “dënimin” që produksioni i Big Brother Vip Albania vendosi për Xhonatanin duke e çuar automatikisht në nominim për shkak se i dha Oltës informacione nga jashtë.


Ditën e sotme teksa bisedonte me disa nga banorët në ambientet e jashtme të shtëpisë, Luizi tha se është i sigurt se Xhoni është në nominim.

Ai u shpreh se këtë mendim ia përforcon fakti se mes banorëve, vetëm tre prej tyre dolën në nominim, në numër më i vogël në krahasim me javët e shkuara.

“Xhoni unë e kam me jetë që është në nominim. Këtë i kanë thënë thjesht nuk na e kanë thënë ne. Se unë bëra habi çne tre veta në nominim.

E ka vendosur vëllai i madh direkt. Ka shkelje të rëndë. Hollë hollë ai është për eliminim. E meritoi shansin. Në nominim”, deklaroi ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë