Loading…

Luizi nis ditën duke kënduar dhe përshëndet Kiarën

  • 30/03/2023 | 15:21

Luizi nis ditën duke kënduar dhe përshëndet Kiarën

Luizi e ka nisur ditën e sotme duke pirë kafen e mëngjesit vetëm në oborr.


Gjatë kësaj kohe, banori i BBVA ka nisur të këndojë.

Pos kësaj ai edhe ka përshëndetur Kiarën me këngën në sfond.

 

Më të fundit
...

  • 02/06/2023 | 04:01
...

  • 02/06/2023 | 04:00
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë