Loading…

Luizi për Oltën: Të ikë nëse nuk e përballon më

  • 01/02/2023 | 15:52

Luizi për Oltën: Të ikë nëse nuk e përballon më

Olta nuk e ka nisur ditën mirë sot.


Ajo ka shpërthyer në lot qysh në mëngjes.

Aktorja ka akuzuar të tjerët për gjendjen e saj, teksa është shprehur se nuk e di nëse dëshiron ta vazhdoj garën.

Lidhur me këtë ka folur edhe Luizi.

Ai u shpreh se mund të ikë nëse nuk e përballon.

Ndër të tjera ai tha se nuk ka asnjë punë me të.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë