Loading…

Luizi përmend Thaçin e Veselin në ‘Big Brother VIP Albania’

  • 01/04/2023 | 19:33

Luizi përmend Thaçin e Veselin në ‘Big Brother VIP Albania’

Luizi është fenomeni shqiptar, që komentohet për secilin detaj të mundshëm.


Secilin emër që ai përmend brenda shtëpisë bëhet viral gjithandej.

Së fundi, banorët kanë pasur një sfidë ku duhet të zgjedhnin nëse janë të vërteta apo jo disa informacione nga jashtë.

Njëra nga informacionet ishte: heqja e vizave nga Europa për Kosovën.

Luizi tha jo, teksa theksoi se nuk mund të jenë hequr për tre muaj, pasi ka vite që diskutohet kjo temë.

Ndër të tjera këngëtari ka përmendur edhe ish kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe ish kryeparlamentarin, Kadri Veseli, të cilët ndodhen në Hagë.

@bigbrotheral2♬ original sound – FD

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë