Loading…

Luizi publikon një video gjatë kohës sa ishte në BBVA, ka një mesazh për ndejkësit

  • 28/05/2023 | 08:05

Luizi publikon një video gjatë kohës sa ishte në BBVA, ka një mesazh për ndejkësit

Luiz Ejlli është shpallur fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2.


Ai ka qenë shumë i pëlqyer gjatë qëndrimit brenda, madje është cilësuar edhe si fenomen i këtij viti.

I njëjti së fundmi ka publikuar një video në Instagram, e cila i është edituar nga një fanse.

“Faleminderit secilit prej jush që keni qënë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj”, ka thënë ai.

“Jeni mbështetja ime më e madhe”, vazhdoi tutje Ejlli.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë