Loading…

Lukaku: Conte më tha se isha plehrë

  • 24/01/2020 | 20:55

Lukaku: Conte më tha se isha plehrë

Romelu Lukaku ka zbuluar detaje interesante lidhur me raportet e tij me Antonio Conte.


26 vjeçari ka bërë të ditur se Conte është duke marrë maksimumin nga ai, edhe pse me një çasje pak më ndryshe.

Lukaku ka zbuluar se si Conte e kishte quajtur atë një plehrë, para gjithë lojtarëve të Inter.

“Më kujtohet një nga ndeshjet e para në Ligën e Kampionëve, kundër Slavia Prague, kur unë luajta shumë keq”ka thënë Lukaku, transmeton lajmi.net.

“Ai më tha se isha plehrë dhe se do të më nxirrte nga loja pas pesë minutave nëse do të vazhdoja ashtu” ka zbuluar tutje belgu.

“Pas pak ditësh, ne luajtëm derbin e Milanos dhe unë luajta një nga ndeshjet më të mira të sezonit” ishin fjalët e ish anëtarit të Man Utd.

Lukaku është kthyer në një prej sulmuesve më të mirë në Evropë aktualisht, nën urdhrat e Antonio Conte.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë