Loading…

Lukaku dënohet me 500 mijë euro nga klubi, më pas i kërkon falje klubit, shokëve dhe tifozëve

  • 04/01/2022 | 21:48

Lukaku dënohet me 500 mijë euro nga klubi, më pas i kërkon falje klubit, shokëve dhe tifozëve

Romelu Lukaku, në një intervistë kishte deklaruar se ai nuk po ndihej mirë nën udhëheqjen e trajnerit Thomas Tuchel dhe se ai dëshironte të kthehej tek ish-klubi i tij.


Për këtë deklarata trajneri i tij, Tuchel, e la jashtë fushës së gjelbërt në derbin e së dielës me Liverpoolin.

Sot Lukaku është gjobitur nga klubi me 500 mijë euro nga klubi për shkak të këtyre deklaratave.

Sot Lukalu me anë të një mesazhi të publikuar në faqen zyrtare të Chelseat, iu ka kërkuar falje publikisht klubit, shokëve dhe tifozëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë