Loading…

Lukaku realizon gol të bukur ndaj Genoas

  • 24/10/2020 | 19:45

Lukaku realizon gol të bukur ndaj Genoas

Interi ka kaluar në epërsi ndaj genoas në minutën e 65’ të ndeshjes.


Golin e shënoi sulmuesi nga Belgjika, Romelu Lukaku pas një asistimi të bukur nga ana e mesfushorit Nicolo Barella.

Ky ishte goli:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë