Loading…

Luksi i Kylie Jenner nuk njeh kufi: Kaq kushton çanta që ia bleu vajzës për ditën e parë të shkollës

  • 30/09/2020 | 21:13

Luksi i Kylie Jenner nuk njeh kufi: Kaq kushton çanta që ia bleu vajzës për ditën e parë të shkollës

Kylie Jenner, e njohur ndryshe si miliarderja më e re në botë, zakonisht nuk heziton të tregoj luksin e saj, shkruan Gazeta Metro.


Ajo në profilin e saj në Instagram ka shumë fotografi të cilat shfaqin jetën e saj luksoze, në të cilën e mëson edhe vajzën e saj Stromi. Sot për dikë ka filluar shkolla dhe Kylie ka treguar se edhe e vogla e saj do fillon qerdhën por nga shtëpia.

Mirëpo nuk është kjo ajo që mori vëmendje, por çanta e Stromi’t.

Pranë veturës super luksoze, Stromi pozoi me shpindë të kthyen nga kamera dhe çanta e saj Hermes vihej në plan të parë, e kjo pikërisht për shkak çmimit që mbanë.

“Hermes Togo Kelly Ado Backpack” shitët me një çmim marramendës, duke filluar nga 12 mijë dollarë dhe një të tillë ka vendosur Kylie të ia blen vajzët për ditën e saj të parë në shkollë./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë