Loading…
Lum ju nëse jeni në lidhje me këtë shenjë
  • 12/01/2019 | 23:25

Lum ju nëse jeni në lidhje me këtë shenjë

Lidhja me këtë shenjë kurrë nuk është e mërzitshme. Ajo është e paparaishukeshme, kështu që argëtimin e keni të garantuar. Me të do të kënaqeni vërtet, transmeton Gazeta Metro.

Nëse planifikoni diçka serioze me të, duhet të dini disa gjëra të rëndësishme:

1. Është shumë inteligjente. Nëse dashuroheni në të, më mirë kujdesuni që nivelet tuaja intelektuale të përputhen.

2. Vetëm duket e ftohtë, por nuk është. Mos besoni gjithçka që shihni. I duhet kohë që t’u hapet.

3. Ka botëkuptime të hapura. Në shtrat ju presin fishekzjarre. E adhuron eksperimentimin.

4. Nuk e do dashamirësinë e rrejshme. Bëhuni i sinqertë. Mos aktroni atë që s’jeni.

5. I urren konfliktet. E do qetësinë e harmoninë.

Fjala është për shenjën UJORI./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë