Loading…

Lumbardhi e puth Albyn, thotë se ka ndjesi sikur e ka gjetur dashurinë

  • 29/11/2023 | 17:50

Lumbardhi e puth Albyn, thotë se ka ndjesi sikur e ka gjetur dashurinë

Lumbardhi dhe Alby kanë qëndruar afër njëri-tjetrit.


Ai i ka thënë Albyt se “sot jam ndjer shumë keq pa ty, sikur me humb dikë që e dua nga zemra, si dashuri”.

Ajo u emocionua kur i dëgjoi këto fjalë.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë