Loading…

Lumi B i bën befasi të veçantë bashkëshortes për ditëlindje

  • 03/10/2021 | 15:29

Lumi B i bën befasi të veçantë bashkëshortes për ditëlindje

Sot është një ditë e veçantë për çiftin e njohur të estradës, Lumi B dhe Miranda.


Pasi bashkëshortja e reperit sot feston ditëlindjen, dhe në këtë ditë speciale nuk ka munguar një befasi nga Lumi.

Në orët e para të mesnatës reperi u kujdes që ta befasoi partneren e tij në ditën e rëndësishme të saj, ndërsa gjithë momentin e filmoi dhe e postoi në llogarinë e tij personale në rrjetin social “Instagram”.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime”, ka shkruar Lumi në mbishkrimin e videos.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë