Loading…

Lumi feston ditëlindjen, gruaja e tij e uron në mënyrën më të bukur (Foto)

  • 09/08/2017 | 14:25

Lumi feston ditëlindjen, gruaja e tij e uron në mënyrën më të bukur (Foto)

Sot është ditë më e veçantë se ditët tjera për reperin e njohur kosovar, i njohur si Lumi B.


Kjo pasiqë, reperi sot festonj ditëlindjen, për të cilin urimet nga familjarët dhe fansat nuk kanë të ndalur, por një urim më të veçantë Lumi padyshim që e ka marrë nga bashkëshortja e tij, Miranda.

Ajo përmes një fotografie të postuar në Instagram ka uruar bashkëshortin, duke i dëshiruar shëndet dhe lumturi në jetë.

”Happy birthday my King  … jetofsh edhe 100 vjet me shendet e lumturi … #nukkasiti … te dua shume dhe do te dua pergjithmone”, ka shkruar ajo në Instagram.

Ndërkohë, Lumi përmes një fotografie ka falenderuar të gjithë për urimet. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë