Loading…

Lutfi Haziri: LDK-ja është dyfishuar në vota, duke shënuar 100% rritje

  • 25/10/2021 | 17:22

Lutfi Haziri: LDK-ja është dyfishuar në vota, duke shënuar 100% rritje

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri përmes një postimi në llogarinë e tij në Fcebook ka falenderuar qytetarët për besimin që votuna Gjilanin dhe LDK-në.


Ai ka treguar se LDK-ja në zgjedhjet e fundit është dyfishuar në vota, duke shënuar 100% rritje, krejt kjo sipas tij falë punës dhe projektit të tyre.

Postimi i tij i plotë:

FALËMNDERIT GJILAN

Në raport me zgjedhjet e fundit, LDK-ja është dyfishuar në vota, duke shënuar 100% rritje. 7611 vota janë shndërruar në 15159 vota. Falë besimit, punës e projektit që e kemi të përbashkët për vendlindjen tonë. Një falenderim nga zemra, për secilin një nga një, që ka besuar, punuar e votuar për Gjilanin, për të përbashkëtat tona e për të mirën e fëmijëve tanë.

Kjo është një shenjë e mirë për qytetin tonë dhe për të ardhmen e përbashkët, që më shumë se kurrë i besohet familjes së madhe politike të LDK-së, duke e bërë atë dukshëm partinë më të madhe.

Njëmijë herë falëmnderit!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë