Loading…
Lyoni ngushton epërsinë ndaj Barcelonës
  • 13/03/2019 | 22:27

Lyoni ngushton epërsinë ndaj Barcelonës

Lyoni ka arritur që ta shënoi golin e parë dhe ta ngushtoi epërsinë ndaj Barcelonës, transmeton Gazeta Metro.


Goli për rezultatin 2-1 u shënua nga Lucas Tousart në minutën e 59-të.

Rezultati momental nga të dy ndeshjet është 2-1 në favor të Barcelonës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë