Loading…

“Ma kap surratin”, Anita tregon si e përkëdhel Ramushi

  • 17/01/2021 | 09:07

“Ma kap surratin”, Anita tregon si e përkëdhel Ramushi

Moderatorja e lajmeve në RTK, Anita Muçaj – Haradinaj, ka qenë njëra ndër të ftuarat në emisionin e radhës të “Shiko kush luan”.


Në një prej lojërave të këtij emisioni, ajo është gjendur përballë gazetares Rudina Xhunga në sfidën “Ndaje ose digju”.

Ajo duhej të tregonte të vërteten e një pyetje që do t’i parashtrohej nga kundërshtarja e skuadrës tjetër, në rastin konkret Rudina, ose në të kundërtën do duhej të shijonte ushqimet ekstrem pikante.

Në një nga pyetjet më provokuese që stafi kishte përgatitur për të, Anita nuk refuzoi të përgjigjet.

Ajo dha tri variacione të ndryshme se si Ramushi e përkëdhel me dashuri, në momentet kur dëshiron të tregohet romantik.

“E para thjesht më kap surratin dhe më puth, e dyta: Kur jam duke ecur, më jep edhe ndonjë shpullë…(duke iu referuar të pasmeve), ndërsa e treta më thotë: Zemër, shpirt, këto të zakonshmet”, ka thënë Anita.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë