Loading…

Madonna dhe Diablo Cody bashkojnë forcat në një skenar

  • 13/08/2020 | 10:03

Madonna dhe Diablo Cody bashkojnë forcat në një skenar

Madonna është mbyllur në shtëpi pasi ka marrë disa lëndime gjatë turneut për albumin Madame X, por kjo nuk do të thotë se ajo po pushon, , raporton Dazed, shkruan Gazeta Metro. 


Në një video të cilën e ka postuar në Instagram, ajo dhe Cody janë bashkë dhe diskutojnë për muzikë dhe kostume.

Përderisa në prapavijë dëgjohet një këngë e Madonnës, Tronco Traxx’, Cody diskuton elementet e korsetit të saj legjendar konik nga Jean Paul Gaultier, pjesë e albumit Blonde Ambition. A është ky skenar paralajmërim për ndonjë film biografi të saj? Nëse po kush do të e luajë Madonnën?

 

Natyrisht kjo nuk do të ishte hera e parë që Madonna sprovon veten në kinema.

Ajo gjithashtu ka luajtur në filma si Desperately Seeking Susan, Evita dhe A League of Their Oën, ndërsa në vitin 2011 ajo shkroi dhe bëri regjinë e Ë.E, the ideoi filma si Juno dhe Jennifer’s Body./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë