Loading…

Madonna shfaq të pasmet në emision

  • 08/10/2021 | 20:56

Madonna shfaq të pasmet në emision

Këngëtarja Madonna ishte e ftuar në talk show-n e Jimmy Fallon The Tonight Show për të promovuar dokumentarin Madame X.


Intervista filloi duke thënë se shikuesit duhet të kuptojnë se arti është i rëndësishëm në jetën tonë.

“Artistët janë këtu për të prishur paqen tonë. Dhe shpresoj se kam prishur jo vetëm qetësinë tuaj, por edhe paqen e njerëzve që e shikojnë këtë shfaqje, por në një mënyrë të mirë,” i tha Madonna prezantuesit Fallon.

Pas kësaj, ajo bëri diçka të papritur. Ajo u shtri në tryezën e prezantuesit, i cili bërtiti: “Jo, ndalo”.

Ai mori xhaketën për të mbuluar të pasmet e saj në mënyrë që shikuesit të mos shihnin shumë, por Madonna nuk dukej se i pëlqente kjo. Kur zbriti nga tryeza, ajo ngriti fustanin e saj dhe tregoi të pasmet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë