Loading…

“Mahmud…Muhamet…Më falni se pak terr”, Agim Bahtiri mezi arrin t’i lexojë emrat e kandidatëve për asamble

  • 03/10/2021 | 12:11

“Mahmud…Muhamet…Më falni se pak terr”, Agim Bahtiri mezi arrin t’i lexojë emrat e kandidatëve për asamble

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Mitrovicës, Agim Bahtiri njihet për deklaratat e tij të cilat i bëhen virale pasi janë qesharake, ndonëse pa qëllimin e tij.


Por, kësaj radhe bëhet fjalë për krejt diçka tjetër.

Bahtiri gjatë leximit të emrave të kandidatëve për asamble komunale në qytetin e Mitrovicës ka gabuar disa herë.

Fillimisht, ai në vend të numër, thotë “umër”, e pastaj ia huq emrin numrit 15 në listën e VV’së, duke i thënë fillimisht “Mahmut”, e që në fakt bëhet fjalë për Muhamet Pllanën.

Shikon më poshtë videon:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë