Loading…

Mahnitëse: Logoja e NATO’s në ceremoninë e 20-vjetorit të çlirimit

  • 12/06/2019 | 11:50

Mahnitëse: Logoja e NATO’s në ceremoninë e 20-vjetorit të çlirimit

Shënimi i 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO’s në Kosovë është organizuar në një ceremoni të veçantë, transmeton Gazeta Metro.


Në pamje shihet logoja e NATO’s ku edhe janë ulur mysafirët e ftuar në ceremoni.

Aty po merr pjesë edhe ish-Presidenti Bill Clinton, ish-Sekretarja e shtetit, Medeleine Albright, ish-Presidenti Stipe Mesiç e shumë të ftuar të tjerë nga vendet mike të Kosovës. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë