Loading…
Majk rikthehet në krahët e Melitës? Kapen ‘mat’ |FOTO
  • 22/07/2018 | 10:19

Majk rikthehet në krahët e Melitës? Kapen ‘mat’ |FOTO

Jo vetëm reper i talentuar, por Majk nuk shpëton edhe pa marrë shumë vëmendje nga fansat përsa i përket jetës së tij në botën rozë.


Fillimish ndarja me Majlinda Zekën ndërsa shpesh është përfolur për një lidhje me bukuroshen Melita Nushi .

Jo vetëm kaq, por vetëm para pak kohësh dyshime të shumta u ngritën për një ndarje të mundshme mes tyre pasi reperi u fotografua nën shoqërinë e një femre tjetër.

Burime për Prive kanë treguar se pas një ndarje Majk dhe Melita janë rikthyer përsëri bashkë.

A do ta konfirmojnë në publik lidhjen e tyre dyshja?

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë