Loading…

Majko: Kthim të mbarë në shtëpi, komandat

  • 27/04/2017 | 13:01

Majko: Kthim të mbarë në shtëpi, komandat

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko ka reaguar pas vendimit të sotëm të gjykatës franceze që të refuzojë kërkesën e Serbisë për ekstradim të liderit të AAK’së, Ramush Haradinajt.


Majko deklaroi se me një vendim të tillë gjykata franceze më në fund ka ripohuar atë që dihej.

“Më në fund… Gjykata franceze, liroi Ramush Haradinaj duke ripohuar atë që dihej. Kthim të mbarë në shtëpi, komandant!”, ka shkruar ai në rrjetin social Facebook, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë