Loading…

Majlinda Kelmendi mbetet pa medalje në Budapest

  • 12/07/2019 | 18:41

Majlinda Kelmendi mbetet pa medalje në Budapest

Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi nuk ka arritur të rrëmbejë medalje në Grand Prix e Budapestit.


Në garë për medalje të bronztë ajo pësoi nga spanjollja Ana Perez Box në kategorinë 52 kilogramë, transmeton Koha.net.

Përkundër që ishte duke udhëhequr përballjen ndaj spanjolles, Kelmendi në fund pësoi me një ippon.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë