Loading…
Majlinda Zeka ‘harron’ Majkun, shihet bashkë me këngëtarin e njohur |FOTO
  • 12/06/2018 | 08:32

Majlinda Zeka ‘harron’ Majkun, shihet bashkë me këngëtarin e njohur |FOTO

Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun pas lidhjes dhe ndarjes që pati me reperin Majk. E nga atëherë emri i saj është lakuar shpesh nëpër mediat rozë, shkruan lajmi.net.


Pas ndarjes patën dalë zëra se ajo ka nisur të shoqërohet me këngëtarin Burak Vehapi nga grupi Fama, madje aludonin për lidhje.

Mirëpo ishte vetë Buraku ai i cili e ka mohuar kategorikisht një gjë të tillë në një intervistë të dhënë më parë ku ka thënë se Majlindën e ka mike shumë të mirë dhe diçka të afërme.”

Majlinda është mike shumë e mirë e imja dhe e afërt e imja dhe sikur çdo njeri edhe unë kam shoqërinë time që ndaj kohë me të, e njëra ndër to është edhe Majlinda”, kishte thënë Buraku.

Megjithatë dyshja po vazhdojnë të shoqërohen bashkë.

Më të fundit
...
  • 24/05/2019 | 20:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë