Loading…

Majmuni 6 vjeçar që luan tenis si një profesionist

  • 28/04/2017 | 09:07

Majmuni 6 vjeçar që luan tenis si një profesionist

Një majmun nga Japonia, vetëm 6 vjeç është trajnuar aq mirë nga pronari i tij për të luajtur tenis, saqë duke sikur të jetë një sportist i vërtetë.


Majmuni me emrin Riki, e udhëheq lojën shumë mirë, duke arritur ta gjuaj topin nga ana tjetër pa pikë problemi,  transmeton Gazeta Metro

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë