Loading…

Majmuni që luan tenis ka mahnitur 1 milionë njerëz (Video)

  • 24/04/2017 | 23:16

Majmuni që luan tenis ka mahnitur 1 milionë njerëz (Video)

Inteligjenca e kafshëve gjithmonë na lë pa tekst.


Megjithatë në videon e më poshtme mund të shihni një majmun të vogël me emrin Ricky i cili ka fituar simpati të madhe neper botë për shkak të aftësive të tij në tenis./gazetametro.net

Një nga momentet më interesante dhe në të njëjtën kohë qesharake është kur majmuni në fund të lojës e përqafon trajnerin e tij. Për më shumë shikoni videon:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë