Loading…
Maki largohet nga ‘Prive’ e Libertës
  • 12/02/2018 | 18:47

Maki largohet nga ‘Prive’ e Libertës

Për gati pesë vite ka qenë pjesë e emisionit ‘Prive’ duke sjellur çdo të Shtunë storje nga më të ndryshmet.


Puna e Maki Bajramit në Prive nuk ka se si të mos mbahet mend nga shikuesit besnik.

Personazhe të ndryshme nga arti e politika kanë rrëfyer për gazetaren detajet nga jeta private dhe ajo profesionale përgjatë gjysmë dekade.

Por periudha e njohur në fushën sportive si afat kalimtar i Janarit, e ka ‘marrë’ gazetaren e Prive në tjera ujëra.

Nga kjo mbrëmje, Maki do jetë bashkëprezantuese e emisionit qendror sportiv në Klan Kosova, ‘Sports Show’, i ristruktuar e me shumë risi.

Nën shoqërinë e saj dhe Emanuell Sylës, shikuesit e Klan Kosovës nga ora 22:00 çdo të dielë do të informohen me më të rejat nga sporti vendor e ndërkombëtar.

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë