Loading…

Makinat më të shitura në vitin 2016

  • 31/12/2016 | 12:32

Makinat më të shitura në vitin 2016

Shitja e makinave, ndryshon nga viti në vit, pasi që markat më të njohura, kanë avancuar modelet e reja të cilat janë të pashmangshme për adhuruesit e makinave, transmeton Gazeta Metro.


Nga ato më të shpejta deri të ato me pak shpenzime.

Këto janë 10 veturat më të shitura në Evropë dhe Britani, për vitin 2016./gazetametro.net

 

1.      Ford Fiesta

2.      Vauxhall Corsa

3.      Ford Focus

4.      Volkswagen Golf

5.      Nissan Qashqai

6.      Vauxhall Astra

7.      Volkswagen Polo

8.      MINI

9.      Vauxhall Mokka

10.  Mercedes C-Class

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë