Loading…

Makinat që nuk do ta besoni që ekzistojnë (Video)

  • 03/01/2017 | 17:39

Makinat që nuk do ta besoni që ekzistojnë (Video)

2016’ta, solli disa forma të mahnitshme të transportit të cilat shkuan përtejë imagjinatës së njeriut, transmeton Gazeta Metro.


Në shikim të parë do të mendoni se janë thjesht të bëra me Photoshop, por në fakt ato ekzistojnë.

Do t’ju sjellim disa nga krijimet e vitit 2016, që do t’ju lënë pa fjalë./gazetametro.net

Lit Motors C-1

28b52aac00000578-0-image-a-4_1431685767003

MINI VISIONI NEXT 100

mini-vision-next-100-3409

Renault Trezor

renault-concept-z32-image-gallery-004-jpg-ximg-l_full_m-smart

Lexus

lexus

Mercedes-Benz F 015

Mercedes-Benz F015 - Luxury in Motion

Mercedes-Benz F015 – Luxury in Motion

RYNO

lean-forward-pull-back_small

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë