Loading…

Makineria që shtron 5 kilometër asfalt në vetëm dy ditë (Video)

  • 12/01/2017 | 14:30

Makineria që shtron 5 kilometër asfalt në vetëm dy ditë (Video)

 

Një video e cila po qarkullon në internet, në të cilën shihet një kompani australiane që përdor një makinëri super moderne, shtron asfalt më shpejt se çdokush tjetër.


Në fillim duket si diçka krejt normale shtrimi i një rruge, por nëse shohim makinerinë e përdorur, shpejtësinë dhe ekzaktësinë me të cilën ajo kryen procesin, atëherë do të mbetemi të habitur.

Makineria arrinë të shtrojë rrugën me asfalt plot 5 km rrugë në vetëm dy ditë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë