Loading…

Mal i Zi: Gjarpër në plazhin plot njerëz |PAMJE

  • 10/06/2019 | 15:00

Mal i Zi: Gjarpër në plazhin plot njerëz |PAMJE

Në plazhin Bularica, i cili gjendet jo larg Petrovecit, është vërejtur një gjarpër, transmeton Gazeta Metro.


Në videon, të cilën e ka publikuar ‘Podgoricki vremeplov’, shihet një gjarpër i gjatë rreth një metër, i cili nga cektina lëviz drejt lodrave të fëmijëve, e pastaj drejt dyshekëve të njerëzve në plazhin e mbushur plot dhe njerëzit të cilët ikin prej tij.

Zmija na plaži u Buljarici

Posted by Podgoricki vremeplov on Sunday, 9 June 2019

Në video nuk shihet data se kur është bërë videoja, e as nuk shkruan se për çfarë gjarpri është fjala./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë