Loading…
Mal me para: Shihni sa kushton luksi i Elvanës i quajtur ‘Gucci’
  • 23/01/2018 | 18:19

Mal me para: Shihni sa kushton luksi i Elvanës i quajtur ‘Gucci’

Edhe pse kushtojnë një ‘mal me para’, duket se Elvana nuk i ndahet firmës Gucci…


Elvana Gjata është nje ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Shpesh herë e shohim të përflitet për projektet muzikore dhe rralle herë për jetën private.

Këtë herë ky artikull nuk i kushtohet dashurisë së Elvanës ndaj një personi, por dashurisë së saj për trendet e fundit të modës. Gjithmonë stil dhe asnjëherë nuk zhgënjen me veshjen e saj. E shohim të kuruar në detaje edhe me aksesore të ndryshëm, por sa kushtojnë këto veshje, shkruan intv.al.

@elvanagjataaaa veshur me shallin @fendi (2,745€) #elvanagjata #fendi

A post shared by Shiko Çfare Veshin !! 🤑 (@shikocfareveshinvipat) on

Nëse ‘gugëllon’ do shohësh se në të shumtën e rasteve, Elvana preferon markat e famshme dhe më poshtë mund të shihni disa nga veshjet e saj dhe sa kushtojnë ato. Tek fotot e postuara tek faqja e instagramit @shikocfareveshinvipat shihen qartë çmimet e shtrenjta  dhe mesa duket këngëtarja preferon trendet e fundit dhe ato kushtojnë vërtetë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë