Loading…
Mali i Zi po luan kundër Serbisë, rrahje në mes të tifozëve në tribuna |VIDEO
  • 11/10/2018 | 21:06

Mali i Zi po luan kundër Serbisë, rrahje në mes të tifozëve në tribuna |VIDEO

Pak minuita para fillimit të ndëshjes historike në mes Malit të Zi dhe Serbisë, ndodhi një incident në tribunën e stadiumit “Podgorica”, transmeton gazetametro.net.


I gjithë incidenti ka ndodhur në pjesën e stadiumit ku janë të vendosur tifozët e flaktë të Malit të Zi, ndërsa sipas informacioneve të para janë rrahur simpatizuesit e Niksicit dhe Cetinjës.

Gjithçka është qetësuar shumë shpejtë, por mund të shihet se ka pasur edhe disa të lënduar./gazetametro.net.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë