Loading…

Malishevasi e rrah keq nipin e tij të mitur, ky përfundon në spital

  • 12/08/2022 | 08:51

Malishevasi e rrah keq nipin e tij të mitur, ky përfundon në spital

Një person në Bellanicë të Malishevës është arrestuar për dhunë në familje.


I njëjti, sipas policisë ka përfunduar në pranga pasi që kishte rrahur nipin e tij të mitur.

Viktima pas rastit ka pranuar edhe tretman mjekësor.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë