Loading…

Man City të interesuar për shërbimet e Sergi Robertos

  • 03/10/2021 | 13:41

Man City të interesuar për shërbimet e Sergi Robertos

Manchester City po monitoron situatën e Sergi Robertos të Barcelonës – sipas Calcio Mercato.


E ardhmja e mbrojtësit spanjoll është “në ajër”, pasi spanjolli ka pasiguri në vazhdimin e kontratës me Barcelonën.

Marrëveshja aktuale e 29-vjeçarit skadon në 2022, dhe Blaugrana ende nuk e kanë lidhur atë me një rinovim.

Sipas ‘Calcio Mercato’, Man City mund të bëj një lëvizje për Sergi Roberto në janar, pasi në atë moment ai do të jetë i lirë të negociojë një marrëveshje para-kontrate.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë