Loading…

Man. United – Chelsea, nuk ka fitues në “Old Trafford”

  • 24/10/2020 | 20:28

Man. United – Chelsea, nuk ka fitues në “Old Trafford”

Ka përfunduar pa gola ballafaqimi ndërmjet Manchester United dhe Chelseat, që ishte ndeshja kryesore e kësaj jave në kampionatin anglez, Premier League.


Ishin të reshurat e mëdha që mbase e penguan edhe rrjedhën e natyrshme të ndeshjes duke mos arritur të konkretizohen rastet e krijuara.

Në këtë ndeshje, për “Djajtë e Kuq” debutoi sulmuesi nga Uruguaji, Edinson Cavani, i cili po ashtu nuk arriti të bëjë diçka më shumë në fazën ofanzive.

Pas kësaj ndeshje, Manchester UNnited ka vetëm shtatë pikë të mbledhura, kurse Chelsea i ka nëntë sosh.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë