Loading…

Man United e do në ekip Ruizin

  • 14/01/2022 | 09:08

Man United e do në ekip Ruizin

Manchester United e do seriozisht në ekip Fabian Ruizin, i cili është duke u kërkuar edhe nga Barcelona dhe Real Madridi.


Sipas La Repubblica, Manchester United është në një pozicion shumë të mirë për ta transferuar mesfushorin e Napolit, Fabian Ruiz.

Djajtë e Kuq janë në kërkim të një zëvendësuesi të Paul Pogbas – i cili do të jetë lojtar i lirë dhe ka disa oferta, Real Madrid, PSG ose Juventus.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë