Loading…

Man United nuk ndryshon, Brighton kalon në epërsi në ‘Old Trafford’

  • 07/08/2022 | 15:34

Man United nuk ndryshon, Brighton kalon në epërsi në ‘Old Trafford’

Brighton ka shënuar golin e parë të ndeshjes kundër Manchester United me anë të mesfushorit, Pascal Gross, transmeton Gazeta Metro.


Në stadiumin e famshëm ‘Old Trafford’ mysafirët kanë kaluar në avantazh në minutën e 30’të pas golit të realizuar nga 31-vjeçari gjerman.

Ai pas pasimit të ish-sulmuesit të ‘Djajve të Kuq’, Danny Welbeck, nuk e pati të vështirë me pothuajse portën e zbrazët të shënoi.

Kujtojmë se në këtë takim në bankën rezervë është ylli portugez, Cristiano Ronaldo, i cili me shumë gjasë do të largohet në këtë afat kalimtar të verës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë