Loading…

Man Utd favoritët për nënshkrimin e Allegri

  • 14/02/2020 | 23:56

Man Utd favoritët për nënshkrimin e Allegri

Manchester United janë skuadra favorite për shërbimet e Massimiliano Allegri.


‘Djajtë e kuq’ nga ‘Old Trafford’ janë favoritët për të punësuar Allegrin, bën të ditur ‘Sportmediaset’, transmeton lajmi.net.

Trajneri italian është i papunë që nga koha kur u largua nga Juventus, gjatë verës së kaluar, por pritet të kthehet në futboll, para sezonit të ardhshëm.

Shumë skuadra në Itali janë të interesuara për shërbimet e tij, por Allegri do të preferonte një lëvizje jashtë kufijve të Italisë.

United është skuadra që është lidhur me lojtarin në të kaluarën me trajnerin dhe shohin atë si synim kryesor për zëvendësuesin e Ole Gunnar Solskjaer, nëse ky i fundit ndanë rrugët me skuadrën.

PSG është gjithashtu një nga skuadrat që dëshiron shërbimet e Maxi Allegri.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë